Telefon
WhatsApp
Niv Otomotiv
Hakkımızda

Hakkımızda

Otomotiv sektörüne farklı bir anlayış getirecek olan, yeni nesil Otomotiv sloganı ile faaliyete geçen Niv Otomotiv, Niv Grubu’nun tüm şirketleri gibi sektöründe ayrışan, fark yaratan bir anlayışla müşterilerine hizmet vermeyi hedefliyor.

%100 Niv Grubu sermayesi ile kurulan Niv Otomotiv, global bir marka olma vizyonuna sahip tek Türk firmasıdır. İş veya özel maksatla Otomotiv yapan müşterilerin, beklentileri doğrultusunda kurumsallığa sahip ama aynı zamanda da kendi ülkelerine ait ve samimi buldukları bir firma beklentileri düşünülerek ortaya çıkarıldı.

Niv Grup firması, diğer global ve kurumsal firma şirketlerinden ayrıştıran en önemli özelliği, tamamen müşterilerinin konforu ve mutluluğu düşünülerek geliştirdiği, teknolojik altyapısıdır.

Niv Grubu, Otomotiv sürecinin her adımında güven ve destek sağlıyor. Müşterinin tüm beklentilerini göz önünde bulundurarak tüm hizmetlerini geliştiren Niv Grubu, Otomotiv müşterinin ihtiyaç duyabileceği her konuda teknolojiyi kullanarak, beklentilerin üzerinde hizmet sunmayı hedefliyor.